بازار سکه و طلا در هفته اول خردادماه با نوسان همراه بود به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح امامی که در روز شنبه ۱۴ میلیون و ۳۱۹ هزار تومان بود، در روز پنج‌شنبه ۱۴ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان فروخته شد.

تغییرات قیمت سکه و طلا در هفته اول خرداد

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت ها در بازار سکه و طلا نشان می دهد که در اولین روز هفته جاری، ۳۱ اردیبهشت ماه نرخ ها در این بازار با افزایش همراه بود به طوری که سکه امامی با ۲۷۰ هزار تومان افزایش به نسبت روز پنج شنبه هفته گذشته، ۱۴ میلیون و ۳۱۹ هزار تومان قیمت خورد.

نیم سکه نیز با افزایش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۷ میلیون و ۸۹۵ هزار تومان، ربع سکه با افزایش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۹۰۲ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۲ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان معامله شد.

در روز یکشنبه، اول خردادماه نیز رشد صعودی قیمت ها تحت تاثیر افزایش قیمت اونس جهانی و نوسانات افزایشی در بازار ارز ادامه داشت به این نحو که سکه امامی با افزایش ۱۳۵ هزار تومانی ۱۴ میلیون و ۴۵۴ هزار تومان قیمت خورد و نیم سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی ۷ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان و ربع سکه با افزایش ۵۰ هزار تومانی ۴ میلیون و ۹۵۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۳۹۱ هزار و ۱۰۱ تومان خرید و فروش شد.

در روز دوشنبه، ۲ خردادماه اما هر سکه امامی با کاهش ۷۴ هزار تومانی به قیمت ۱۴ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و نیم سکه با افزایش ۵ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون تومان، ربع سکه با افزایش ۲۸ هزار تومانی به قیمت ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش حدود ۱۷ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۳۷۴ هزار و ۷۱۱ تومان مورد معامله قرار گرفت.

سکه

با این حال، در روز سه شنبه ۳ خردادماه قیمت ها دوباره افزایش یافت و سکه امامی ۱۴ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۲۰ هزار تومان و هر سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان معامله شد.

این نوسانات قیمتی در بازار سکه و طلا تا روز پنج شنبه، ۶ خردادماه ادامه دار بود و در این روز، سکه امامی با کاهش محدود به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان، نیم سکه به قیمت ۷ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۵ میلیون تومان و هر سکه یک گرمی با اندکی افزایش به قیمت ۲ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۳۸۹ هزار و ۱۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =