رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه از آغاز به کار شبکه اطلاع رسانی این وزارتخانه با نام "مروارید" خبر داد.

شبکه انتشار و اطلاع‌رسانی وزارت کار آغاز به کار کرد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سیدمرتضی موتورچی با اعلام آغاز به کار شبکه انتشار و ‌اطلاع‌رسانی وزارت مردم (مروارید)‌ با دو هزار و ۲۱۲ نفر عضو، گفت:

موتورچی در همایش جهادگران امیدآفرین وزارت مردم با اشاره به اینکه این سامانه می تواند ۱۵۰ هزار نفر از همکاران وزارت کار در سراسر کشور را جذب کند، گفت: هدف اصلی ایجاد این سامانه اجرای منویات رهبر معطم انقلاب اسلامی در راستای جهاد تبیین دستاوردهای وزارت مردم است.

موتورچی تصریح کرد: روابط عمومی‌های مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستگاه‌های تابعه در سراسر کشور از نظر کمی عظیم و از لحاط کیفی حرفه ای، فداکارانه و عاشقانه است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت مردم گفت: امروز فعالیت شبانه‌روزی همکاران روابط عمومی وزارت متبوع در نقطه نقطه کشور جز عشق دلیل دیگری ندارد.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه همکاران با سختی کار و کمبود تجهیزات مواجهه هستند، افزود: امروز صحنه اصلی جنگ با دشمنان کشور در عرصه جنگ نرم و فضای مجاری است.

در پایان این مراسم از شبکه انتشار و اطلاع‌رسانی وزارت مردم «سامانه مروارید» با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =