رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت گفت: در تلاشیم طی ۲۴ ساعت آینده نتایج نخستین دوره تخصیص خودرو را از طریق سامانه یکپارچه اعلام کنیم.

نتایج نخستین دوره تخصیص خودرو تا فردا اعلام می‌شود

حسین زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با کارآفرین نیوز، در خصوص زمان اعلام نتایج نخستین دوره تخصیص خودرو تصریح کرد: اسامی منتخبان اولین دوره قرعه کشی تخصیص خودرو قرار بود ساعت ۹ صبح امروز، ۱۰ خردادماه از طریق سامانه یکپارچه اعلام شود اما به دلیل انجام استعلامات و صحت سنجی روندها با تاخیر همراه شده است.

وی افزود: نظر به لزوم صیانت از حق مصرف کنندگان و افزایش دقت، صحه‌گذاری ثبت نام کنندگان توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام می شود که این پروسه به دلیل استعلام از مجموعه های مربوطه زمان‌بر است.

ثبت‌نام ۲۹۷ هزار نفر در طرح جوانی خانواده

رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت گفت: با توجه به اینکه ۲۹۷ هزار و ۵۱ نفر از متقاضیان این دوره در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اقدام به ثبت نام کردند، استعلامات این افراد از سازمان ثبت احوال کشور صورت می گیرد که یکی از دلایل تاخیر در اعلام نتایج قرعه کشی همین موضوع است.

وی ادامه داد: در تلاشیم طی ۲۴ ساعت آینده نتایج نخستین دوره تخصیص خودرو را از طریق سامانه یکپارچه (به نشانی https://sale.iranecar.com) اعلام کنیم.

به گفته رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت، در این دوره تخصیص خودرو مجموعا ۱۷۶ هزار و ۹۱۱ دستگاه خودرو در قالب ۱۱۵ طرح فروش متنوع شامل فروش فوری، فروش فوق العاده، مشارکت در تولید و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، در بازه کمتر از یکسال عرضه می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =