بانک کارآفرین در قالب طرح تسهیلاتی "صبا" به اشخاص حقیقی برای استفاده از منابع بانک در تعمیر و بازسازی ملک و همچنین خرید کالا و لوازم مصرفی، تسهیلات ۱۵ تا ۲۰۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

معرفی طرح تسهیلاتی "صبا" بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز، یکی از مهم ترین اقدامات بانک ها، ارائه طرح های گوناگون تسهیلات دهی به مشتریان و متقاضیان است. در این زمینه بانک کارآفرین نیز گام های بسیار مناسبی را برداشته و با تهیه بسته های تسهیلاتی گوناگون، خدمات قابل توجهی را به مشتریان ارائه می کند.

یکی از طرح های بانک کارآفرین، پرداخت تسهیلات به اشخاص حقیقی به منظور تعمیر و بازسازی ملک و خرید کالا است.

در معرفی طرح "صبا" آمده است: این طرح تسهیلاتی جدید برای تامین تسهیلات مورد نیاز اشخاص حقیقی به منظور تعمیر و بازسازی ملک و خرید کالا، خدمات و لوازم و تجهیزات مصرفی بادوام است.

پرسنل شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها طرف قرارداد و دارای تفاهم نامه همکاری با بانک، می توانند به صورت گروهی و سازمانی با ارائه معرفی نامه، در قالب شرایط ویژه، از مزایای این طرح تسهیلاتی بهره مند شوند.

جدول طرح صبا

تسهیلات طرح جدید صبا در قالب عقد مرابحه اعطا می‌شود و نرخ سود آن مطابق ضوابط و مقررات ابلاغی از سوی بانک مرکزی حمهوری اسلامی ایران است.

همچنین نحوه بازپرداخت تسهیلات طرح جدید صبا صرفاً به صورت اقساطی و ماهیانه است. حداقل و حداکثر تسهیلات فردی برای هر فرد حقیقی در طرح حاضر حداقل ۱۵۰ میلیون ریال و حداکثر دو میلیارد ریال است.

طرح تسهیلاتی صبا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =