مهدی سیف‌علی شاهی؛ عضو هیات مدیره بانک کارآفرین و رییس هیات مدیره نگارخانه و موزه آفرین در آیین گشایش این نگارخانه که با حضور اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد، ضمن ابراز خشنودی از راه‌اندازی موزه آفرین، گفت: برای ایجاد این مجموعه، از آثار و هنر هنرمندان بی‌همتای کشور استفاده شده است.

تاسیس موزه آفرین یک کار ملی است

به گزارش کارآفرین نیوز؛ عضو هیات مدیره بانک کارآفرین و رییس هیات مدیره نگارخانه و موزه آفرین گشایش موزه آفرین را در راستای توسعه فرهنگ و هنر، و آشنایی با روحیات هنرمندان عنوان کرد و گفت: با تصمیم مدیران پیشین و فعلی بانک آقایان فرزین و بهاروندی مقرر شد که موزه آفرین تاسیس شود، زیرا می دانیم که هنرمندان هر کدام سرمایه یکتایی برای کشور هستند.

مهندس سیف‌علی شاهی، دنیای هنر را دنیای زیبا و ستودنی خواند و ادامه داد: بانک کارآفرین به عنوان یک بانک خصوصی و به عنوان شفاف ترین بانک کشور، تکالیف و وظایف خود را در حوزه اقتصادی به نحو مطلوب انجام داده و در خدمت کشور بوده است، به طوری که آمارها نشان دهنده این است که همواره جزو مطرح ترین ها است، اکنون نیز به غیر از فعالیت اقتصادی، مانند گذشته در حوزه اجتماعی فعال بوده و در این حوزه هم موفقیت های خوبی داشته و وظایف ملی خود را انجام داده است.

نگارخانه بانک کارآفرین

عضو هیات مدیره بانک کارآفرین، تاسیس موزه آفرین را یک تصمیم سخت خواند و افزود: اجرای این تصمیم سخت، بسیار سخت تر بود که با حمایت مدیرعامل، موفق به انجام آن شدیم.

وی استفاده از هنر و آثار چهره های افتخارآفرین کشور را کار دشواری دانست و ادامه داد: آثار این هنرمندان، سرمایه تاریخی کشور است.

سیف‌علی شاهی همچنین گفت: تاسیس موزه آفرین، یک کار ملی بوده و این کار بزرگ، نتایج خوبی برای کشور، فرهنگ و هنر کشور خواهد داشت.

گفتنی است، نگارخانه و موزه آفرین، امروز با حضور اهالی فرهنگ و هنر در ساختمان بانک کارآفرین افتتاح شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =