رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی خبر داد که سهام عدالت به جاماندگان تحت پوشش نهادهای حمایتی از ماه آینده اختصاص خواهد یافت.

واگذاری سهام عدالت به جاماندگان کمیته امداد و بهزیستی

به گزارش کارآفرین نیوز، بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۱ قرار است، به جاماندگان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، سهام عدالت اختصاص پیدا کند.

حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی در این مورد گفت: در تعامل با سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار شد کسانی که از دریافت سهام عدالت جامانده‌اند، شناسایی شده و از طرف دولت، سهام دولت در شرکت‌های مختلف و نوع و کیفیت پرتفوی سهام شناسایی و از منابع دولت برای این منظور اختصاص یابد.

وی گفت: ظرف دو هفته آینده در وزارت اقتصاد، سهام دولت شناسایی و از تیرماه، سهام دولت به جاماندگان تحت پوشش نهادهای حمایتی اختصاص می‌یابد.

ابتدا دو دهک کم درآمد سهامدار عدالت می‌شوند

رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد کسانی که جامانده سهام عدالت هستند، اما تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند، گفت: کسانی که استحقاق دریافت سهام عدالت دارند، یعنی جزو ۶ دهک کم‌درآمد جامعه هستند، به آن‌ها سهام عدالت اختصاص می‌یابد، ولی اول به دو دهک کم‌درآمد یعنی تحت پوشش نهادهای حمایتی اختصاص می‌یابد و برای ۴ دهک بعدی باید در تعامل با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افراد جامانده سهام عدالت شناسایی شوند.

وی ادامه داد: هیچ کس لازم نیست حتی یک ریال بابت سهام عدالت بپردازد، متاسفانه عده‌ای سودجو در کافی‌نت‌ها یا دفاتر دیگر با ارسال پیامک به مردم از آن‌ها طلب پول می‌کنند که همه این‌ها غیرواقعی است و نباید برای سهام عدالت حتی یک ریال پرداخت شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =