شاخص کل بورس در این هفته با ۲۱ هزار واحد عقب‌نشینی نسبت به عملکرد هفته قبل و ثبت کانال یک میلیون و ۵۴۳ هزار واحدی، به تعطیلات ۴ روزه میانه خردادماه رفت.

عملکرد شاخص کل بورس در نیمه خرداد

به گزارش کارآفرین نیوز، شاخص کل بورس در پایان معاملات هفته اول خرداد و در روز چهارشنبه چهارم خردادماه سال جاری با ۸ هزار و ۸۷۸ واحد افزایش، بر روی عدد یک میلیون و ۵۶۴ هزار واحدی قرار داشت.

با این حال، روز شنبه هفتم خردادماه، شاخص کل بورس با ۱۱ هزار واحد ریزش همراه شد و در این روز، شاخص در مدار یک میلیون و ۵۵۳ هزار واحد قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، شاخص کل بورس روز یکشنبه هشتم خردادماه امسال را نیز با ریزش ۱۹ هزار واحدی ادامه داد و در این روز نیز دماسنج بورس قرمز بسته شد و در کانال یک میلیون و ۵۳۴ هزار واحد ایستاد.

شاخص کل بورس اما روز دوشنبه و میانی هفته را با رشد ۳ هزار و ۳۰۰ واحدی به پایان رساند و در این روز، روند دو روزه افت بیش از ۳۰ هزار واحدی شاخص کل متوقف شد و در نهایت بورس کانال یک میلیون و ۵۳۷ هزار واحد را به ثبت رساند.

رشد شاخص در میانه هفته

طی معاملات روز سه شنبه این هفته، شاخص کل بورس ۵ هزار واحد دیگر نیز مثبت شد و کانال بورس به یک میلیون و ۵۴۲ هزار واحد رسید.

چهارشنبه و در روز پایانی معاملات هفته دوم خردادماه سال جاری نیز شاخص کل بورس حدود هزار واحد دیگر تقویت شد و بنابراین شاخص کل بورس که در پایان معاملات هفته اول خردادماه، با یک میلیون و ۵۶۴ هزار واحد بسته شده بود، در روز پایانی معاملات نیمه خردادماه، در کانال یک میلیون و ۵۴۳ هزار واحد به پایان رسید.

به صورت کلی، شاخص کل بورس در جریان معاملات این هفته و ریزش ۳۰ هزار واحدی دو روز اول، نهایتا ۲۱ هزار واحد عقب نشینی را نسبت به هفته گذشته به ثبت رسانده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =