بررسی تغییرات قیمت انواع سکه و طلا در معاملات هفته جاری نشان می‌دهد که در این هفته نوسانات رو به بالا و افزایشی در نرخ‌های انواع سکه و طلا در بازار به ثبت رسیده است.

قیمت‌های ۶ روزه در بازار سکه و طلا

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت انواع سکه نشان می دهد که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روز شنبه هفتم خردادماه در بازار، ۱۴ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان بوده است.

همچنین در این روز، قیمت سکه گرمی ۲ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۳۹۳ هزار تومان بود. در روز یکشنبه قیمت سکه طرح جدید ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۳۸۸ هزار تومان بود که نسبت به روز شنبه با کاهش مواجه شده بود.

بررسی قیمت های روز دوشنبه حاکی از آن است که طی این روز قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و سکه طرح جدید نیز ۱۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان بود و به فروش می رسید. ربع سکه در روز دوشنبه، ۵ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۴۰۶ هزار تومان قیمت داشت.

طی روز سه شنبه، سکه طرح جدید ۱۵ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و نیم سکه نیز ۸ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان بود و طی این روز، قیمت سکه گرمی ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان بوده است. در روز سه شنبه، قیمت تمامی انواع سکه از ۶۰ تا ۴۱۰ هزار تومان افزایش داشته است و قیمت طلای ۱۸ عیار هم در معاملات این روز، یک میلیون و ۴۳۴ هزار تومان بود.

در تابلوی فروشندگان سکه و طلا طی روز چهارشنبه قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و ربع سکه نیز ۵ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان بود. در روز گذشته، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۱۱ هزار تومان کاهش مواجه شد و به قیمت یک میلیون و ۴۲۳ هزار تومان فروخته شد.

در آخرین روز معاملات هفته و در روز پنج شنبه، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۵ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز ۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان است. همچنین در جریان معاملات روز پنج شنبه، طلای ۱۸ عیار با ۱۵ هزار تومان رشد، یک میلیون و ۴۳۸ هزار تومان است.

به صورت کلی، قیمت انواع سکه و طلا در هفته های اخیر با رشد همراه بوده است.

سکه و طلا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =