عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: رمزارزها کمک می‌کنند که بسیاری از مشکلات تأمین ارز را از پیش‌رو برداشته و مشکلات اقتصادی کشور را حل کنیم.

 مجلس نگاه مثبتی به رمزارزها دارد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از راه پرداخت، جعفر قادری درباره گزارش کمیسیون اقتصادی پیرامون بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور به راه پرداخت گفت: «به‌منظور جهش تأمین ارز طرح بررسی رمزارزها را در گام اول به کمیسیون انرژی ارسال کردم. در این کمیسیون اما خیلی مناسب با موضوع برخورد نشد. از همین رو در ادامه به کمیسیون اقتصادی ارجاع داده شد. امیدواریم بعد از طرح مسئله در صحن مجلس بتوان این موضوع را به طور جدی‌تری پیگیری کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی جاری در کشور و همچنین حواشی تأمین ارز درباره اهمیت توجه به رمزارزها، ادامه داد: توجه به اهمیت رمزارزها می توان بسیاری از مشکلات تأمین ارز را پیش برد؛ بنابراین فکر می‌کنم در حال حاضر این امکان وجود دارد که با استفاده از رمزارزها بتوانیم مشکلات اقتصادی کشور را حل کنیم.

قادری با تأکید بر اینکه این گزارش در صحن مجلس به دلیل راهگشا بودن رأی خواهد آورد، گفت: یکی از دلایلی که این گزارش را متمایز کرده، تبادل نظر با فعالان حوزه رمزارز برای تنظیم این گزارش است. مجلس موضع مثبتی نسبت به بهره‌بردن از امکانات رمزارز دارد. از همین رو برای بهره برداری از این امکان همه تلاشمان را خواهیم کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.