بانک کارآفرین به منظور فراهم کردن شرایط بهره‌مندی مدافعان سلامت کشور از تسهیلات بانکی، طرحی را ارائه کرده که در قالب آن، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و ... دارای قرارداد و تفاهمنامه همکاری با بانک، می‌توانند با ارائه معرفی نامه از انواع تسهیلات طرح ارزش سلامت بهره‌مند شوند.

۱۲ گروه مشمول دریافت تسهیلات ارزش سلامت

به گزارش کارآفرین نیوز، یکی از نیازهای جدی و پُرتقاضای جامعه، استفاده از خدمات درمانی و پزشکی است که به صورت روزانه هزاران نفر برای دریافت خدمات درمانی به مراکز خدمات درمانی کشور مراجعه می کنند.

طی دو سال گذشته و از زمان بروز پاندمی کرونا، موضوع سلامت و بهداشت در جامعه از ارزش دوچندانی نسبت به گذشته برخوردار شده است و جامعه برای گذر از موجه های متعدد کرونایی، از اطلاعیه ها و دستورالعمل های بهداشتی صادر شده از سوی وزارت بهداشت و مراجع درمانی کشور استفاده می کردند.

بانک کارآفرین با هدف قدردانی از مدافعان سلامت کشور و پاسخگویی به نیازهای ایشان و تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای این قشر معزز، طرح ارزش سلامت را ارائه کرد.

هدف بانک کارآفرین از اجرای این طرح، مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی کشور بوده که در نهایت به بهره مندی بیشتر و گسترده تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد.

پزشکان و پرسنل مراکز درمانی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها و ... دارای قرارداد و تفاهم نامه همکاری با بانک کارآفرین، می توانند با ارائه معرفی نامه از انواع تسهیلات طرح ارزش سلامت جهت خرید مواد اولیه، خرید تجهیزات و لوازم کار، خرید مطب یا محل فعالیت و همچنین تعمیر و بازسازی آن بهره مند شوند.

گروه‌های هدف طرح ارزش سلامت به شرح جدول زیر است:

جدول طرح ارزش سلامت

سقف تسهیلات طرح حاضر متناسب با گروه هدف مشخص شده در طرح حداکثر معادل ۲۰ میلیارد ریال برای خرید محل فعالیت/ مطب، ۱۵ میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات، مواد اولیه و لوازم مصرفی مورد نیاز و یک و نیم میلیارد ریال جهت تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ مطب است.

نرخ سود تسهیلات اعطایی در طرح ارزش سلامت، مطابق با نرخ سود ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا و حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات نیز بابت خرید مطب یا محل فعالیت، خرید تجهیزات سرمایه ثابت، تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ مطب برابر با ۶۰ ماه، و بابت تسهیلات سرمایه در گردش خرید مواد و لوازم مصرفی برابر با ۱۲ ماه است.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح ارزش سلامت بانک کارآفرین می‌توانند با مرکز تماس این بانک به شماره ۲۳۳۵۰-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه فرمایند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =