معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح تعداد قابل ملاحظه‌ای از پروژه‌های طرح نهضت ملی تا پیش از پایان فصل تابستان خبر داد.

تعدادی از واحدهای نهضت ملی مسکن در آستانه افتتاح

به گزارش کارآفرین نیوز، محمود محمودزاده در خصوص روند پیشرفت اجرای طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: هم‌ اکنون بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحد در مراحل مختلف اجرا قرار دارد. واحدهای در حال اجرای طرح نهضت ملی مسکن پیشرفت‌های مناسبی دارد و در صدد هستیم تا قبل از پایان تابستان تعداد واحدهای قابل ملاحظه‌ای از پروژه‌های طرح نهضت افتتاح شوند و به بهره‌برداری برسند.

وی بر اجرای بهینه طرح نهضت ملی مسکن و تلاش برای تامین اراضی و تعیین تکلیف متقاضیان تا پایان خردادماه تاکید کرد و گفت: بخش‌های ستادی، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارتخانه از جمله معاونت مسکن و ساختمان، شرکت عمران شهرهای جدید، شرکت بازآفرینی شهری ایران برای رفع مشکلات احتمالی استان‌ها در اجرای طرح نهضت ملی مسکن آمادگی کامل دارند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: هم اکنون اراضی یک میلیون و ۳۸۴ واحد طرح نهضت ملی با کاربری مسکونی تامین شده و آماده بارگذاری است که در این خصوص استان‌ها باید همکاری مناسب را داشته باشند.

محمودزاده گفت: در خصوص پروژه‌هایی که به دلیل فنی هزینه ساخت افزایش می‌یابد، به‌طور حتم به ستاد وزارتخانه اعلام شود تا رفع مشکلات افزایش وام برای آن واحدهای اعلام شده در دستور قرار بگیرد. برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در پروژه‌هایی که با همکاری بنیاد مسکن، کمیته امداد و بهزیستی انجام می‌شود، نیاز به آورده اولیه متقاضیان وجود ندارد و واحدهای این نهادها و سازمان می‌تواند بلافاصله در همکاری ادارات‌ کل راه و شهرسازی و کمیته امداد شروع شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =