رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ابلاغ پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی تا پایان هفته جاری به بانک‌ها و آغاز پرداخت از ابتدای تیرماه سال جاری به دستور رئیس جمهور خبر داد.

پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی از اول تیر

به گزارش کارآفرین نیوز، اکبر نیکزاد با اشاره به اینکه اولین واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در نیمه دوم سال تحویل خواهد شد، گفت: امسال قرار است از طریق بنیاد مسکن ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای کوچک ساخته شود. همچنین ۲۰ هزار واحد مسکونی برای محرومین و ۴۰ هزار واحد نیز با کمک کمیته امداد در دست اجرا است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه افزایش وام مسکن روستایی برای نوسازی و بهسازی که به دلیل برخی مخالفت ها به تعویق افتاده بود با دستور رئیس جمهور حداکثر از اول تیرماه سال جاری پرداخت خواهد شد.

نیکزاد بیان داشت: رئیس جمهور در نشست اخیر خود با مسئولان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی دستور داد تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی نوسازی و بهسازی مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد و با تضامین سفته زنجیره ای سه نفره هرچه سریعتر پراخت شود که سازمان برنامه و بودجه نیز موافقت کرد.

رئیس بنیاد مسکن تاکید کرد: احتمالا تا پایان هفته جاری دستورالعمل پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی به بانک ها ابلاغ می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =