بررسی قیمت‌های پیشنهادی برای رهن و اجاره واحدهای اداری - تجاری شهر تهران نشان می‌دهد که مبلغ ودیعه برای اجاره برخی واحدها به بیش از ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

قیمت رهن و اجاره واحدهای اداری - تجاری پایتخت

به گزارش کارآفرین نیوز، افزایش چند برابری هزینه های رهن و اجاره ملک مسئله ای جدی است که این روزها ذهن بسیاری از اجاره نشینان واحدهای مسکونی، تجاری و اداری را به خود مشغول کرده است.

بررسی ها نشان داده اکنون برای اجاره واحدی تجاری-اداری در شهر تهران نیاز به پرداخت هزینه های سنگینی به عنوان ودیعه و اجاره ماهانه است که گاها این مبلغ به بیش از ۱۰ میلیارد تومان هم می رسد؛ در ادامه برخی نرخ های پیشنهادی برای رهن و اجاره برخی واحدهای تجاری را مرور می کنیم.

در حال حاضر، برای رهن واحد ۱۶۰۰ متری یک سال ساخت در عباس آباد ۴۵ میلیارد تومان ودیعه و برای واحد ۸۵۰ متری ۲۵ سال ساخت در آرژانتین به ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و برای واحد ۲۳۶ متری ۱۵ سال ساخت در شهرک غرب به ۱۰ میلیارد تومان ودیعه و برای واحد ۵۲۰ متری ۱۳ سال ساخت در سعادت آباد ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و برای واحد ۲۰۰ متری یک سال ساخت در میرداماد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه پیشنهاد شده است.

همچنین، برای اجاره واحد ۱۱۵ متری یک سال ساخت در فرمانیه علاوه بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه، ۲۵ میلیون تومان اجاره ماهانه، برای واحد ۱۶۷ متری ۱۰ سال ساخت در پاسداران علاوه بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه، ۱۵ میلیون تومان اجاره ماهانه و برای واحد ۲۱۵ متری ۵ سال ساخت در گاندی علاوه بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ودیعه، ۳۳ میلیون تومان اجاره ماهانه در نظر گرفته شده است.

مبلغ پیشنهادی برای اجاره واحد ۱۸۰ متری یک سال ساخت در نیاوران نیز علاوه بر ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه، ۹۵ میلیون تومان اجاره ماهانه، برای واحد ۱۴۰ متری ۳ سال ساخت در جنت آباد مرکزی ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۲۰ میلیون تومان اجاره ماهانه و برای واحد ۱۲۵ متری ۲ سال ساخت در قلهک ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۴۰ میلیون تومان اجاره ماهانه است.

برای اجاره واحد ۱۴۵ متری ۶ سال ساخت در جردن نیز به ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۵ میلیون تومان اجاره ماهانه و برای واحد ۱۴۰ متری ۷ سال ساخت در سعادت آباد به ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۵ میلیون تومان اجاره ماهانه و برای واحد ۲۰۰ متری ۴ سال ساخت در باغ فیض به ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۹۰ میلیون تومان اجاره ماهانه و برای واحد ۸۰ متری ۱۵ سال ساخت در سهروردی به ۱۵۰ میلیون تومان ودیعه و ۲۰ میلیون تومان اجاره ماهانه نیاز است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =