رئیس سازمان خصوصی‌سازی از شناسایی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار جامانده سهام عدالت خبر داد و گفت: مشمولان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی نباید هیچ مبلغی برای دریافت سهام عدالت بپردازند.

فهرست ۳.۵ میلیون جامانده سهام عدالت مشخص شد

به گزارش کارآفرین نیوز، حسین قربانزاده با اعلام شناسایی ۳.۵ میلیون جامانده سهام عدالت، گفت: فهرست افراد جامانده از سهام عدالت و تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی استخراج شده که حدود ۳.۵ میلیون نفر هستند. قرار است این فهرست با سامانه وزارت رفاه چک بشود.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی اظهارداشت: ۵۰ درصد تخفیف برای این مشمولان در نظر گرفته شود و ۵۰ درصد هم از محل سود سال‌های آتی تسویه می‌شوند. بنابراین مشمولان تحت پوشش کمیته و بهزیستی حتی یک ریال هم برای دریافت سهام عدالت نباید پرداخت کنند، همچنین هیچ ثبت نامی هم نیاز نیست انجام دهند.

لایحه تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت به کمیسیون دولت ارسال شد

سیداحسان خاندوزی؛ سخنگوی اقتصادی دولت نیز در اینباره، گفت: طبق اطلاعات سامانه رفاه ایرانیان و سایر اطلاعات، فهرست نهایی جاماندگان سهام عدالت تهیه شد. باید دید چه سهام هایی در سبد این افراد قرار خواهد گرفت. چرا که دولت به جای بدهی هایش سهام را به نهادهایی مانند تامین اجتماعی واگذار خواهد کرد، هرچند موافق این رویه نبودیم اما مجبوریم.

وزیر اقتصاد ادامه داد: لایحه ای از سوی وزارت اقتصاد به کمیسیون دولت ارسال شده است که تعداد افراد بازمانده مشمول سهام عدالت و میزان سهام قابل تخصیص به آن ها محاسبه شده که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =