قیمت سکه و طلا در هفته جاری همراه با نوسان بود و در روز پنج‌شنبه (دوم تیرماه) هر قطعه سکه طرح جدید ۱۵ میلیون و ۵۴۷ هزار تومان معامله شد.

افت و خیز سکه و طلا در آغاز تابستان

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت ها در بازار سکه و طلا حاکی از این است که در اولین روز هفته جاری (۲۸ خردادماه) هر قطعه سکه طرح جدید ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان خرید و فروش می شد که نرخ آن به نسبت هفته گذشته اندکی کاهش پیدا کرده بود.

در این روز هر قطعه نیم سکه ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، هر ربع سکه ۵ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان، سکه یک گرمی به قیمت ۳ میلیون و ۴۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۴۳۲ هزار تومان معامله شد.

این در حالی است که قیمت ها در روز یکشنبه (۲۹ خردادماه) نوسانی شد و در این روز هر قطعه سکه طرح جدید با ۱۳۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۱۵ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با ۲۹۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۱۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان، نیم سکه با ۲۰ هزار تومان افزایش ۸ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان، ربع سکه با کاهش ۴۰ هزار تومانی به قیمت ۵ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، سکه یک گرمی با ۱۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۳ میلیون و ۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با اندکی افزایش یک میلیون و ۴۵۱ هزار تومان معامله شد.

این نوسانات قیمتی در بازار سکه و طلا تا اواسط هفته ادامه دار بود و در روز سه شنبه (۳۱ خردادماه) هر قطعه سکه طرح جدید به قیمت ۱۵ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۴ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۴۳۳ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.

در اولین روز تابستان ۱۴۰۱ (چهارشنبه یک تیرماه) نیز هر قطعه سکه طرح جدید با ۱۸۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۱۵ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی با اندکی کاهش به قیمت ۱۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، نیم سکه با ۳۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه با ۴۰ هزار تومان افزایش به قیمت ۵ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۱۳ هزار تومان افزایش به قیمت یک میلیون و ۴۴۶ هزار تومان معامله شد.

طی روز پنج شنبه (۲ تیرماه) نیز هر قطعه سکه طرح جدید به قیمت ۱۵ میلیون و ۵۴۷ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۱۴ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان، نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۵ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان، سکه یک گرمی به قیمت ۳ میلیون و ۹۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان خرید و فروش شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =