معاملات بورس تهران در آخرین هفته از فصل بهار امسال در حالت ریزشی قرار داشت و شاخص از یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحد ابتدای هفته، به یک میلیون و ۵۳۳ هزار واحد عقب نشینی کرد و در این هفته شاخص کل بورس ۱۴ هزار واحد رشد منفی داشته است.

افت معاملات بورس تهران در پایان بهار

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی روند تغییرات شاخص کل بورس در معاملات هفته پایانی بهار ۱۴۰۱ نشان می دهد که در روز شنبه ۲۸ خردادماه، شاخص کل بورس تهران حدود ۱۶ هزار و ۶۰۰ واحد عقب نشینی داشته و به یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحد برگشت.

معاملات بورس تهران در روز یکشنبه آخرین هفته بهار سال جاری نیز به روند افت خود ادامه داد، با این حال در این روز کاهش شاخص کل بورس به میزان هزار و ۷۷۵ واحد بود تا بدین وسیله شاخص کل بورس تهران در کانال یک میلیون و ۵۴۵ هزار واحدی بایستد.

در روز دوشنبه شاخص کل بورس تهران هزار و ۲۰۰ واحد رشد را تجربه کرد تا دماسنج بورس در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۷ هزار واحد قرار بگیرد.

ارزش بازار در میانه هفته جاری به بیش از ۶ میلیون و ۱۳۰ هزار میلیارد تومان رسید و معامله‌گران بیش از ۵.۸ میلیارد سهام حق‌تقدم و اوراق مالی در قالب ۴۱۸ هزار معامله و به ارزش ۳ هزار و ۷۹۹ میلیارد تومان را داد و ستد کردند.

طی روز سه شنبه این هفته، معاملات با کاهش ۷ هزار و ۶۱۷ واحدی به رقم یک میلیون و ۵۳۹ هزار و ۶۳۰ واحد رسید.

همچنین معامله‌گران طی روز سه شنبه بیش از ۵.۳ میلیارد سهام، حق‌تقدم و اوراق مالی در قالب ۳۶۳ هزار نوبت معامله و به ارزش ۳ هزار و ۲۶۴ میلیارد تومان داد و ستد کردند.

در روز چهارشنبه این هفته و در اولین روز فصل تابستان نیز شاخص کل بورس به روند ریزشی خود ادامه داد و در این رز, شاخص کل بورس بیش از ۶ هزار واحد ریزش را به ثبت رساند و در نهایت شاخص کل بورس در پایان معامات هفته جاری، در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۳ هزار واحد ثبت شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =