مدیر عامل شرکت عصر امین کارآفرین با اشاره به فعال‌سازی تمامی ظرفیت‌های این شرکت و زیرمجموعه‌ها برای اثرگذاری در حمایت از کسب و کارهای دانش‌بنیان، گفت: بزودی کسب و کارهای دانش‌بنیان جدیدی تحت حمایت و پوشش عصر امین قرار خواهند گرفت.

کسب و کارهای دانش‌بنیان جدید در سبد حمایتی عصر امین

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت عصر امین کارآفرین، آیین گرامیداشت سالروز تاسیس این شرکت با رویکرد ایفای مسولیت اجتماعی با حضور هادی شیرسوار رییس هیات مدیره، سید علی هاشمی اقدم عضو هیات مدیره و سید صابر امامی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره، معاونین و مدیران و کارکنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هادی شیرسوار؛ رییس هیات مدیره ضمن تقدیر از زحمات و تلاش همکاران در رویکرد جدید شرکت عصرامین کارآفرین، گفت: با حضور تیم اجرایی و مدیریت شرکت فصل جدیدی از فعالیت های عصر امین کارآفرین برنامه ریزی و در حال اجراست که قطعا تلاش و کوشش همه همکاران را میطلبد تا سال آینده در همچین مراسمی از تحقق تمامی برنامه های پیش روی امروز سخن بگوییم.

وی همچنین ادامه داد: رویکرد بانک کارآفرین و گروه مالی کارآفرین امسال همسو با فعالیت های برنامه ریزی شده است و انشالله با حمایت های این دو نهاد می توانیم بیش از پیش در راستای حمایت و سرمایه گذاری از کسب و کارهای فناورانه قدم برداریم.

در ادامه سید صابر امامی؛ مدیرعامل شرکت عصر امین کارآفرین نیز گفت: حضور همکاران و پرسنل متخصص در این شرکت جز سرمایه های اصلی به حساب می آید که با حضور در جمع شما دوستان احساس می کنم می توانیم کارهای بزرگ و اثرگذار را با حمایت های بانک کارآفرین و شخص جناب اقای بهاروندی و گروه مالی بانک کارآفرین کنار هم انجام دهیم و اثرگذاری عصر امین کارآفرین را در اکوسیستم کسب و کارهای فناورانه چندین برابر سال های قبل به تصویر بکشیم.

سید صابر امامی در ادامه گفت: امسال وقتی به پنجم تیرماه سالروز تاسیس شرکت نزدیک می شدیم با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر قشر آسیب پذیر جامعه تصمیم گرفتیم هزینه های انجام با شکوه این مراسم را تبدیل به ۱۵ سبد ارزاق برای خانواده های کم بضاعت کنیم و در عوض در یک جمع خودمانی تر کنار هم قرار بگیریم و کمر همت را محکمتر ببندیم که انشاالله تا سال آینده اقدامات جاودانه تری را در عصر امین کارآفرین رقم زده باشیم.

وی ادامه داد: قطعا در حال حاضر با برنامه ریزی که در کنار دوستان عزیز اعضای محترم هیات مدیره انجام دادیم با فعال کردن تمام ظرفیت شرکت زیر مجموعه (مدیریت ثروت ستارگان) به زودی می توانیم خبرهای خوشی از کسب و کارهای دانش بنیان جدید اضافه شده به سبد و چتر حمایتی عصر امین کارآفرین منتشر کنیم. در پایان مراسم نیز عکسی به یادگار گرفته شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =