رئیس جمهور با تاکید بر لزوم حفط سلامت عملکرد صندوق‌های قرض‌الحسنه، تاکید کرد:‌ مراقبت شود نام درخشان صندوق‌ها آسیب نبیند.

دیدار رئیس‌جمهور با هیات امنای صندوق‌های قرض‌الحسنه و معتمدین بازار

به گزارش کارآفرین نیوز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با اشاره به اینکه صندوق‌های قرض‌الحسنه، مصداق عمل خیر و کمک مومنانه به همنوعان است، دی دیدار با اعضای هیات امنای صندوق‌های قرض‌الحسنه و معتمدین بازار، گفت: صندوق های قرض الحسنه از اعتماد مردم برخوردار هستند.

رئیس جمهور همچنین به حمایت دولت از این صندوق ها اشاره کرد و افزود: صندوق‌های قرض‌الحسنه علاوه بر خدمات‌رسانی به قشرهای ضعیف و نیازمند، کمک دولت نیز محسوب می‌شوند.

رئیسی اجرای دستورالعمل‌های شورای پول و اعتبار را برای حفظ سلامت عملکرد صندوق‌ها و برقراری انضباط مالی ضروری دانست و تاکید کرد: باید با بهره‌گیری از مشورت‌های اعضای امنای صندوق‌ها مراقبت شود نام درخشان این صندوق‌ها و خدمات آنها آسیب نبیند و برای نظارت نیز از چهره‌های خوش‌نام و دلسوز مجموعه قرض‌الحسنه‌ها استفاده شود.

وی خطاب به مدیران صندوق‌های قرض‌الحسنه نیز گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، صندوق‌های قرض‌الحسنه با افزایش و توسعه خدمات، نقش فعال‌تر و موثرتری در کمک به حل مشکلات ایفا کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =