سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آمادگی سازمان تامین اجتماعی به منظور پرداخت‌های جبرانی در راستای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

پرداخت‌های جبرانی بازنشستگان تامین اجتماعی آماده شد

به گزارش کارآفرین نیوز، محمدهادی زاهدی وفا با اعلام آمادگی تامین اجتماعی به منظور پرداخت های جبرانی تحت عنوان متناسب سازی حقوق بازنشستگان، گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان در دولت تصویب شده و این مصوبه یک تصمیم شخصی نبوده است.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: رئیس جمهور و معاون اول دولت همواره مدافع حقوق و منافع اقشار مختلف جامعه هدف وزارت کار هستند و برخی اظهارنظرها و قول های منتسب به ایشان در فضای مجازی صحت ندارد.

زاهدی وفا با اشاره به اینکه دولت نمی تواند تصمیمات بخشی بگیرد، افزود: در تصمیم گیری ها باید تمام جنبه های اقتصادی، اجتماعی و جزئیات حقوقی و کارشناسی کار لحاظ شود.

وی تاکید کرد: در جلسه ای که اواخر خرداد ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، برخی اعضای دولت و نمایندگان بازنشستگان برگزار شد، مقرر شد سازمان تامین اجتماعی در حدود اختیارات خود نسبت به پرداخت های جبرانی به عنوان متناسب سازی حقوق اقدام کند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در این مدت تامین بودجه و اقدامات فنی و نرم افزاری در خصوص جبران این مبالغ صورت گرفته است. همچنین اعضای جلسه و ذینفعان این موضوع را پذیرفته و درباره آن توافق کرده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =