مجمع سالانه بیمه کارآفرین با تصویب صورت­‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ و همچنین سود ۱۳۰ ریالی به ازاء‌ هر سهم برگزار شد.

سود ۱۳۰ ریالی هر سهم بیمه کارآفرین تصویب شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه کارآفرین، مجمع عمومی شرکت بیمه کارآفرین روز ژنج شنبه شانزدهم تیرماه سال جاری برگزار شد و طی این جلسه، صورت های کالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ با حضور سهامداران برگزار شد. همچنین تقسیم سود ۱۳۰ ریالی به ازاء‌هر سهم در این مجمع به تصویب رسید.

این جلسه بر اساس مصوبه سازمان بورس و اوراق بهادار میزبان ۸۵.۱۶ درصد سهامداران حقیقی و حقوقی بود، اما با پخش زنده، این فرصت برای همه سهامداران ایجاد شد که بتوانند در جریان گزارش‌ها و مصوبات قرار گیرند. ضمن اینکه در این مجمع، نماینده شرکت فرابورس و بیمه مرکزی نیز حضور داشتند.

در ابتدای این مجمع و در راستای رعایت ماده ۱۰۱ قانون تجارت و ماده ۲۲ اساسنامه شرکت بیمه کارآفرین، فرشاد محمدپور رئیس هیات مدیره بیمه کارآفرین به‌ عنوان رئیس جلسه، علی آزاد و مجید شمسی به عنوان ناظر جلسه و همچنین عبدالمجید رافع حق نژاد معاون مالی و اداری بیمه کارآفرین به عنوان منشی جلسه توسط حاضران انتخاب شدند.

در ادامه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت، محمد حیدری مدیرعامل بیمه کارآفرین، به ارائه گزارش هیات مدیره و عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ پرداخت و با ارائه جزئیات عملکرد شرکت، سهامداران را در جریان تازه‌ترین تحولات قرار داد.

پس از ارائه گزارش هیات مدیره، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارائه پاسخ‌های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰، عملکرد هیات مدیره و در نهایت تخصیص و تقسیم سود ۱۳۰ ریالی به ازای هر سهم به تصویب مجمع عمومی عادی سالانه رسید.

همچنین روزنامه اطلاعات بار دیگر به‌ عنوان روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب شد و سایر دستور جلسه این مجمع به تصویب سهامداران رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =