ارزش معاملات فرابورس ایران از ابتدای سال تا ۱۵ تیرماه، نشان از رشد ۸.۹ درصدی می‌دهد؛ همچنین شاخص کل فرابورس نیز در دوره سه ماه و دو هفته‌ای از ابتدای سال تا تاریخ یادشده، حکایت از افزایش ۹.۶ درصدی دارد.

حرکت مثبت ۹.۶ درصدی شاخص کل فرابورس

به گزارش کارآفرین نیوز، در هفته منتهی به ۱۵ تیرماه، شاخص کل فرابورس ایران با کاهش ۱.۳ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۸ تیرماه از ۲۰ هزار و ۴۱۱ واحد به ۲۰ هزار و ۱۳۶ واحد رسید. این در حالی است که از ابتدای سال تا ۱۵ تیر ماه شاخص کل فرابورس افزایش ۹.۶ درصدی را ثبت کرده است.

در هفته منتهی به ۱۵ تیرماه ارزش بازار این بورس نیز نسبت به هفته گذشته با ۰.۵۶ درصد کاهش، از ۱۹ میلیون و ۱۵ هزار و ۸۵۷ میلیارد ریال به ۱۹ ۱۸میلیون و ۹۰۹ هزار و ۷۳۵ میلیارد ریال رسید. ارزش بازار فرابورس ایران نیز شاهد افزایش ۸.۹ درصدی از ابتدای سال تا تاریخ یاد شده بوده است.

ارزش معاملات سهام معامله شده در اولین روز هفته یادشده یک هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان بود که در آخرین روز معاملاتی هفته به یک هزار و ۴۰۲ میلیارد تومان رسید.

همچنین، در این هفته حجم معاملات سهام نیز از ۳ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ورقه به ۲ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ورقه رسید.

در هفته گذشته بیشترین ارزش معاملات اوراق مالی اسلامی، مربط به ۱۳ تیر ماه به ارزش ۱۲۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است. ارزش این بازار با ۱۸ هزار و ۶۷۶ میلیارد تومان در هفته گذشته به کار خود پایان داد.

در ۱۳ تیرماه حجم معاملات اوراق مالی اسلامی نیز با رقم یک میلیارد و ۳۸۶ میلیون ورقه از بیشترین آمار ثبت شده برخوردار بوده و در آخرین روز معاملاتی هفته، به ۱۹۶ میلیون ورقه رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =