شرکت سمات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده‌اند، باید شماره شبای معتبر بانکی خود را در سامانه سجام به آدرس https://www.sejam.ir یا در سایت سهام عدالت به نشانی https://sahamedalat.ir ثبت کنند.

افرادی که سود سهام عدالت نگرفتند بخوانند

به گزارش کارآفرین نیوز، در اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، آمده است: افرادی که سود سهام عدالت سال ۸۹ را دریافت نکرده اند، برای دریافت سود سهام عدالت باید اطلاعات بانکی خود را ویرایش کنند.

دارندگان سهام عدالت باید برای درج و ثبت شماره شبای معتبر بانکی در سامانه سجام به آدرس https://www.sejam.ir یا در سایت سهام عدالت به نشانی https://sahamedalat.ir مراجعه کنند تا سود سهام عدالت برای آنها واریز شود.

علاوه بر شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت؛ از مهم ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

بر این اساس مشمولین سهام عدالتی که یکی از دلایل فوق شامل آن ها می شود باید برای رفع و اصلاح این مغایرت ها اقدامات لازم را انجام دهند تا در مراحل آتی سود سهام عدالت به حساب این افراد واریز شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =