معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه بسیاری از مناطق کشور همانند سایر نقاط جهان با گرمای شدیدی روبرو هستند، گفت: قبوض صادر شده نشان می‌دهد که حدود ۴۰ درصد مشترکان مشمول پاداش صرفه‌جویی شده‌اند و مدیریت مصرف توسط مشترکان در جریان است.

۴۰ درصد مشترکان برق پاداش‌ مدیریت مصرف گرفتند

به گزارش کارآفرین نیوز، حمیدرضا پیرپیران با اشاره به اینکه نیاز مصرف برق به دلیل گرمای هوا به ۶۸ هزار و ۵۰۰ مگاوات رسید که نسبت به روزهای گذشته افزایش نشان می دهد، گفت: در شرایط فعلی همراهی مردم می تواند در گذر از این روزهای گرم و تامین برق پایدار بسیار موثر باشد.

طرح های مشوق محور و جلب همراهی مردم

وی همچنین در این خصوص، گفت: امسال نگاه وزارت نیرو برطرح‌های مشوق محور و جلب همراهی مردم استوار بود و از میان ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار قبض صادر شده، حدود ۴۰ درصد از مشترکان ( ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک ) مشمول پاداش صرفه جویی شده‌اند.

پیرپیران یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۳۷ میلیون مشترک از خدمات برق استفاده می کنند که اگر تنها هر کدام از این مشترکان ۲ لامپ ۱۰ وات LED را خاموش کنند، در عمل یک درصد صرفه جویی در مصرف پیک برق را به دنبال خواهد داشت.

وی در عین حال از مردم خواست تا با حفظ این روند و تداوم همراهی با صنعت برق، پرسنل این صنعت را در مدیریت شبکه سراسری یاری دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =