سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با اعلام اینکه یارانه تیرماه معترضانی که اعتراض آنها به تایید رسیده واریز شده، با این حال، معوقات مربوط به خرداد و اردیبهشت هنوز امکان برداشت ندارد.

یارانه تیرماه معترضان دهک‌بندی واریز شد

به گزارش کارآفرین نیوز، سیده طیبه حسینی با اشاره به گلایه برخی شهروندان از عدم دریافت یارانه معیشتی با وجود ثبت اعتراض اظهار کرد: از کسانی که اعتراض خود را نسبت به دهک‌بندی ثبت کرده بودند، تعدادی جزو دهک پُر درآمد ۱۰ قرار گرفتند که یارانه به آنها تعلق نمی‌گیرد، اما بقیه که جزو ۹ دهک کم‌درآمد قرار گرفته‌اند، یارانه تیرماه به حساب آنها واریز و قابل برداشت شد.

وی با بیان اینکه یارانه برخی از معترضان دهک بندی ها به حساب آنها واریز و مسدود شده است، ادامه داد: به دلیل اینکه از این تعداد بخشی از معترضان جزو سه دهک کم‌درآمد جامعه هستند و به جای ۳۰۰ هزار تومان باید ۴۰۰ هزار تومان به حساب‌شان واریز شود، بنابراین هنوز مبالغ واریز شده یارانه معیشتی مربوط به خرداد و اردیبهشت‌ماه این افراد قابل برداشت نشده است.

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اضافه کرد: بعد از هماهنگی با وزارت کار و مشخص شدن تعداد کسانی که مشمول یارانه ۴۰۰ هزار تومانی می‌شوند، یارانه‌های واریزی برای این افراد قابل برداشت خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =