قیمت‌ها در بازار سکه در هفته گذشته با نوسان همراه شد به نحوی که هر قطعه سکه طرح جدید از کانال ۱۵ میلیون تومان وارد کانال ۱۴ میلیون تومان شد.

تغییرات قیمت‌ در بازار سکه و طلا پایان تیر

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی هفتگی قیمت ها در بازار سکه و طلا نشان می دهد که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در اولین روز هفته گذشته (۲۵ تیرماه) به قیمت ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد که نشان دهنده افزایش ۲۰ هزار تومانی آن به نسبت آخرین قیمت معاملاتی ۲۳ تیرماه است.

در این روز، نیم سکه با افزایش ۲۰ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه با اندکی افزایش به قیمت ۵ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۱ میلیون و ۳۸۶ هزار تومان خرید و فروش شد.

با این حال در روز یکشنبه (۲۶ تیرماه) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان نرخ گذاری شد. نیم سکه نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه با کاهش ۶۰ هزار تومانی به قیمت ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با اندکی کاهش به قیمت ۱ میلیون و ۳۵۷ هزار تومان معامله شد.

قیمت طلا

قیمت ها در بازار سکه و طلا تا روزهای پایانی هفته نوسانی بود به طوری که در روز چهارشنبه (۲۹ تیرماه) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی به قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۱ میلیون و ۳۵۸ هزار تومان نرخ گذاری شد.

در روز پنج شنبه (۳۰ تیرماه) نیز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با اندکی کاهش به قیمت ۱۴ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان، نیم سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه نیز با ۵۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی به قیمت ۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۱ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =