امروز سهامداران شرکت‌های بانک کارآفرین، نورد آلومینیوم و فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و شیر پاستوریزه پگاه گیلان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بانک کارآفرین در صدر سهامداران سودآور بورس

به گزارش کارآفرین نیوز، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۷هزار و ۷۰۸واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۹۹هزار و ۳۳۹واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۳میلیارد و ۸۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲هزار و ۲۶۲میلیارد تومان در بیش از ۲۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بانک کارآفرین، نورد آلومینیوم و فروشگاههای زنجیره ای افق کوروش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ملی کشت و صنعت دامپروری پارس، کالسیمین و بانک اقتصاد نوین بیشترین افت را تجربه کردند.

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۵۱۱میلیون ورقه به‌ارزش یک هزار و ۱۵۷میلیارد تومان در ۵۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۴۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۶۸۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید نیروی برق دماوند، صنعتی دوده فام و شیر پاستوریزه پگاه گیلان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان، پتروشیمی تندگویان و گروه توسعه مالی مهر آیندگان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =