وزیر اقتصاد با اعلام اینکه تاکنون کالابرگ الکترونیک در ستاد اقتصادی دولت مطرح نشده است، گفت: تصمیم جدیدی در اینباره گرفته نشده است.

کالابرگ الکترونیک هنوز به ستاد اقتصادی دولت نرسید

به گزارش کارآفرین نیوز، سید احسان خاندوزی درباره کالا برگ الکترونیک گفت: کالا برگ هنوز به ستاد اقتصادی دولت نرفته است، اگر تصمیم جدیدی از سوی دولت گرفته شود، حتما اطلاع رسانی می‌شود.

وزیر امور اقتصاد و دارایی در رابطه با تردیدهایی که اخیرا در مورد سیاست‌های اقتصادی دولت در مورد بازار سرمایه مطرح شده است، بیان داشت: تا امروز بر اساس جلساتی که در ستاد اقتصادی دولت داشتیم، همچنان همان چارچوب مصوبه‌ای که در بهمن ۱۴۰۰ توسط معاون اول ابلاغ شد، در دستور کار رسمی دولت است.

وی ادامه داد: آنچه که ما توقع داریم، این است که هم وزارتخانه‌های تولیدی اقتصاد و هم بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه کمک کنند که هیچ گونه تخطی نسبت به مصوبه بهمن ماه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صورت نگیرد و این حرکت هماهنگ دستگاه‌های اقتصادی منجر به این شود که تردیدها و اطمینان‌های که مورد سوال قرار گرفته، برگردد و ان‌شاء الله فعالان بازار بدانند که سیاست دولت در مقابل بازار سرمایه همان سیاست مصوبی است که احیانا هم اگر توسط برخی دستگاه‌ها مورد تخطی قرار گرفته است، همچنان بنای بر بازگشت و اصلاح به همان مسیر ۱۴۰۰ را دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =