نگاهی به نرخ‌های برخی واحدهای ارزان قیمت پایتخت نشان می‌دهد که در حال حاضر نرخ پیشنهادی برای خرید واحد مسکونی ۶۰ متری یک خوابه ۲۰ سال ساخت در سبلان برابر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

ارزان‌ترین واحدهای مسکونی پایتخت

به گزارش کارآفرین نیوز، با اینکه متوسط قیمت خرید و فروش هر متر مربع واحد مسکونی شهر تهران در حال حاضر حدود ۴۱ میلیون تومان اعلام شده اما این نرخ در مناطق مختلف بر اساس سن بنا و نوع سازه و... متفاوت است.

بررسی ها نشان داده اکنون افراد برای خرید ارزان ترین واحدهای مسکونی پایتخت باید هزینه ای یک میلیارد تومانی بپردازند؛ در ادامه نرخ پیشنهادی برخی واحدهای ارزان قیمت را ذکر خواهیم کرد.

بر این اساس اکنون، برای خرید خانه ۶۰ متری ۱ خوابه ۲۰ سال ساخت در سبلان نیاز به پرداخت هزینه ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی و برای خرید واحد ۵۷ متری ۱ خوابه ۱۳ سال ساخت در استاد معین نیاز به پرداخت هزینه ۱ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومانی است.

همچنین، نرخ پیشنهادی برای خرید واحد ۵۷ متری ۱ خوابه ۱۱ سال ساخت در بریانک برابر ۱ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان، برای خرید واحد ۵۰ متری ۱ خوابه ۲۵ سال ساخت در نظام آباد برابر ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و برای خرید واحد ۵۸ متری ۱ خوابه ۱۰ سال ساخت در مسعودیه معادل ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان است.

هزینه خرید واحد ۴۷ متری ۲ خوابه ۲۰ سال ساخت در جیحون نیز ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان، هزینه خرید واحد ۴۹ متری ۱ خوابه ۱ سال ساخت در آذربایجان ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان و برای واحد ۴۲ متری ۱ خوابه ۱۰ سال ساخت در جی برابر ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان است.

از سویی، نرخ پیشنهادی برای خرید واحد مسکونی ۴۳ متری ۱ خوابه ۱۹ سال ساخت در نواب برابر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، برای واحد ۴۵ متری ۱ خوابه ۱۶ سال ساخت در گمرک برابر ۱ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و برای واحد ۴۶ متری ۱ خوابه ۶ سال ساخت در آذری ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان است.

قیمت مسکن

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =