تغییرات قیمت انواع سکه و طلا در هفته جاری نشان می‌دهد که اغلب قیمت‌ها در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته با کاهش مواجه شده است.

قیمت سکه و طلا در هفته‌ای که گذشت

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت سکه و طلا در اولین روز هفته جاری (شنبه ۱۵ مردادماه) نشان می دهد که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و نیم سکه ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

در این روز، ربع سکه به قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی به قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۱ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان معامله شد.

در روز سه شنبه (۱۸ مردادماه) نیز قیمت ها در این بازار بدون تغییر بود به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۳۷۱ هزار تومان خرید و فروش شد.

قیمت طلا

در روز چهارشنبه (۱۹ مردادماه) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون تومان، ربع سکه با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با اندکی کاهش به قیمت ۱ میلیون و ۳۵۷ هزار تومان نرخ گذاری شد.

در روز پنج شنبه (۲۰ مردادماه) نیز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت همراه و ۱۴ میلیون و ۷۳۳ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی به قیمت ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی با اندکی کاهش به قیمت ۳ میلیون و ۳۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با اندکی افزایش به قیمت ۱ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان معامله شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =