همان‌قدر که جناب خان خود را مالک تیم فوتبال پریسن‌ژرمن می‌دانست، ایلان ماسک نیز مالک منچستر یونایتد شد.

دروغ‌های پایان‌ناپذیر ثروتمندترین مرد جهان

به گزارش کارآفرین نیوز؛ این بشر ثروتمند که نمی داند برای جلب توجه چه کار کند، این بار در توییتی نوشت که قصد دارد منچستر یونایتد را بخرد.

با داغ شدن این شایعه، پس از گذشت چند ساعت، ثروتمندترین و بی مسئولیت ترین مرد جهان در پاسخ به سوال یکی از کاربران که پرسید: آیا واقعا جدی هستید؟ گفت: نه! این یک شوخی در توئیتر است. من هیچ تیم ورزشی را نمی خرم.

برخی از هواداران منچستریونایتد که اخیرا از کاهش ارزش این باشگاه ناراضی بودند، در توییتر از ماسک خواسته بودند روی خرید این باشگاه سرمایه گذاری کند.

دروغ‌های پایان‌ناپذیر ثروتمندترین مرد جهان

البته کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بلافاصله به درخواست برای اظهارنظر در مورد توییت ماسک مبنی بر خرید باشگاه خارج از ساعات کاری معمول، پاسخ نداد و مانع دستکاری مصنوعی قیمت سهام این باشگاه شد، همان اتفاقی که برای توییتر افتاد و با اعلام خرید آن توسط ماسک، سهام توییتر با کاهش ارزش مواجه شد.

منچستریونایتد یکی از مشهورترین نام‌های فوتبال جهان است، اما در حال حاضر در شرایط بحرانی به سر می‌برد.

پرونده سنگین ماسک

ایلان ماسک ثابت کرده که به اندازه ثروت اش، بی مسئولیت است و در سخنان خود به تنها چیزی که پایبند نیست صداقت و تبعات آن است.

البته برای کسی که در زندگی خصوصی اش نیز دروغ و خیانت در جریان است اینگونه رفتارها ظاهرا طبیعی قلمداد می شود تا جایی که می‌تواند دوست و شریک سابق‌اش را نیز فریب دهد و زندگی خصوصی او را دچار تلاطم و اختلال نماید.

پس از رابطه مخفیانه ایلان ماسک با امبر هرد همسر سابق جانی دپ و توییت جالب ایلان ماسک که امبر هرد و جانی دپ، این دو ستاره هالیوود را «باورنکردنی» خطاب کرده و آرزو کرده بود که این دو در زندگی به پیش بروند و بهتر عمل کنند، طبق گزارش جدیدی که از سوی وال استریت ژورنال منتشر شده، نشان می دهد که ایلان ماسک به یکی از دوستان قدیمی خود یعنی هم‌بنیانگذار گوگل، سرگی برین خیانت کرده و با همسر او ارتباط داشته است، همین ارتباط باعث شده که سرگی برین از همسرش، نیکول شاناهان جدا شود.

دروغ‌های پایان‌ناپذیر ثروتمندترین مرد جهان

ایلان ماسک و سرگی برین برای مدت طولانی ارتباط دوستانه داشتند و حتی زمانی که ثروتمندترین فرد جهان خانه‌ای نداشت، در خانه برین در سیلیکون ولی می‌مانده است. با این حال این دوستی با ارتباط ماسک با همسر برین، نیکول شاناهان به پایان رسیده است.

ماسک در عرصه فعالیت تجاری نیز به همین میزان دروغگو و بی مسئولیت است و تا به حال بارها با شکایت مواجه شده است. از ماجرای پمپاژ دوج کوین و فروش های مخفیانه بیت کوین گرفته تا تبعیض در تسلا و تقلب در اوراق بهادار و... همگی در پرونده این ثروتمندترین مرد جهان است تا نشان دهد که حقیقتا آدم شدن به ثروت نیست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =