شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته و در ۹۵ روز معاملاتی، با ثبت ۸۴ هزار و ۱۴۶ واحد افزایش، معادل ۶.۱۵ درصد رشد کرده است.

شاخص بورس در مسیر رشد

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی ها نشان داده از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته تعداد ۸۶۹ میلیارد و ۶۱ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۵۰۳۴ هزار و ۷۳۷ میلیارد ریال در بیش از ۴۹ میلیون و ۸۴۹ هزار و ۷۲۶ دفعه طی ۹۵ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفته است.

این درحالی است که تعداد ۹۳ میلیارد و ۷۶۰ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۳۶۸ هزار و ۱۵۴ میلیارد ریال در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص بورس نیز در این ۹۵ روز، با ۸۴ هزار و ۱۴۶ واحد افزایش، معادل ۶.۱۵ درصد رشد کرده و به رقم یک میلیون و ۴۵۱ هزار و ۳۹۶ واحد رسیده است. شاخص کل هم وزن نیز در این مدت با ۵۰ هزار و ۸۰۸ واحد افزیش، معادل ۱۴.۵۹ درصد رشد کرد و در این مدت رقم ۳۹۹ هزار و ۷۶ واحد را به نمایش گذاشته است.

شاخص بازار اول هم با ۳۰ هزار و ۸۵۳ واحد افزایش در این مدت به رقم یک میلیون و ۹۴ هزار و ۹۶۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۶۵ هزار و ۴۲۷ واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۸۵۵ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۲.۹۰ درصد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۰.۳۷ درصد افزایش همراه شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =