قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید از نیمه هفته جاری با افزایش وارد کانال 14 میلیون تومانی شد و با اینکه همه انواع سکه در روز پنج شنبه با کاهش قیمت مواجه شدند، اما همچنان در این کانال باقی ماند.

قیمت سکه و طلا در هفته‌ای که گذشت

به گزارش کارآفرین نیوز، بررسی قیمت ها در بازار سکه و طلا نشان می دهد که در اولین روز هفته (شنبه ۱۹ شهریورماه) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان نرخ گذاری شد.

در این روز، نیم سکه به قیمت ۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت ۵ میلیون و ۴۰ هزار تومان، سکه یک گرمی به قیمت ۲ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۱ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت.

در روز یکشنبه (۲۰ شهریورماه) اما قیمت ها در این بازار کاهشی بود به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با کاهش ۴۰ هزار تومانی ۱۳ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان، نیم سکه با کاهش ۴۰ هزار تومانی ۸ میلیون و ۱۰ هزار تومان، ربع سکه با کاهش ۲۰ هزار تومانی ۵ میلیون و ۲۰ هزار تومان، سکه یک گرمی با کاهش ۱۰ هزار تومانی ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان خرید و فروش شد.

با این حال، قیمت ها در روز دوشنبه (۲۱ شهریورماه) با نوسان همراه شد به طوری که سکه تمام بهار آزادی با افزایش قیمت ۱۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان معامله شد و نیم سکه با اندکی کاهش به قیمت ۸ میلیون تومان و ربع سکه به قیمت ۵ میلیون تومان، سکه یک گرمی با اندکی افزایش به قیمت ۳ میلیون تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان معامله شد.

این نوسانات قیمتی تا روز چهارشنبه (۲۳ شهریورماه) ادامه داشت و در این روز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان قیمت خورد.

در آخرین روز معاملاتی هفته (پنج شنبه ۲۴ شهریورماه) نیز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه با کاهش ۱۰۰ هزار تومان به قیمت ۸ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی با کاهش ۱۳۰ هزار تومانی به قیمت ۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با اندکی افزایش به قیمت ۱ میلیون و ۳۲۹ هزار تومان نرخ گذاری شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =