احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با بیان اینکه رعایت قوانین و مقررات درون سازمانی باید راهبرد اصلی مدیریت ریسک و مطالعات اقتصادی باشد خواستار مطالعه بر روی موضوعاتی شد که بر زندگی و اقتصاد کشور تاثیر قابل توجهی دارد.

عبور از تکانه‌های اقتصادی با ثبات مدیران اقتصادی

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ با حضور احمد بهاروندی مدیرعامل، محمدرضا خورسندی و مسعود شریفات اعضای هیات مدیره، سهراب صادقی معاون امور بانکی و همکاران مدیریت ریسک و مطالعات اقتصادی بانک کارآفرین، جلسه معارفه هادی حیدری به عنوان مدیریت ریسک و مطالعات اقتصادی برگزار شد.

دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین در این مراسم با اشاره به اهمیت واحد مدیریت ریسک و مطالعات اقتصادی گفت: این واحد یکی از مهمترین بخش ها برای هر بانک و البته اقتصاد است، مطالعات و تحقیقات این واحدعلاوه بر بانک‌ها برای اقتصاد کشور هم مهم است و باید در عین رعایت قوانین و مقررات درون سازمانی به فکر تعالی سازمان و کشور باشد.

بهاروندی در ادامه تصریح کرد: امروزه اقتصاد کشور نیازمند سرمایه انسانی است و آنچه می تواند اقتصاد کشور و آینده آن را بسازد، همین سرمایه انسانی متخصص و البته ثبات مدیریت است، نگاه به اقتصاد از گذشته تا کنون نشان می‌دهد که آنچه می تواند باعث عبور از تکانه‌های اقتصادی شود، ثبات مدیران اقتصادی است.

مدیرعامل بانک کارآفرین همچنین افزود: تغییر مدیران در رده های بالا، موجب عدم ثبات تصمیم گیری و اجرا می‌شود و با ورود و خروج هر مدیر، فرآیند تصمیم گیری تغییر می کند و بعضا تصمیم های متناقض از قبل گرفته و به اجرا گذاشته می شود، این همان دلیلی است که اقتصاد به ثبات نمی رسد و شاهد انباشت تصمیم گیری های نادرست در اقتصاد هستیم.

عبور از تکانه‌های اقتصادی با ثبات مدیران اقتصادی

وی با تاکید بر این که در نهایت اقتصاد وارث تناقض در تصمیم گیری هاست، گفت: اقتصاد در کنار نیروی سرمایه انسانی متخصص به ثبات تصمیم گیری نیاز دارد چرا که همه ما افرادی هستیم که کشور بر روی ما سرمایه گذاری کرده و باید به دنبال درس گیری از تجربیات و خطای دیگران باشیم، و آنها را تکرار نکنیم.

مدیرعامل بانک کارآفرین از مدیریت ریسک خواست تا با مطالعه بر روی موضوعات مختلف که روی زندگی مردم و اقتصاد تاثیر قابل توجهی دارد، به کمک اقتصاد بیایند.

هادی حیدری دکترای علوم اقتصادی دارد و پیش از این در پژوهشکده پولی و بانکی مشغول بوده است.

عبور از تکانه‌های اقتصادی با ثبات مدیران اقتصادی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =