مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در این مصاحبه با خبرگزاری کارآفرین از دستاوردهای حوزه تکنولوژی شرکت متبوعش در سایه تحریم ها در ایران گفت.

کاهش هزینه نگهداری جاده‌ها با تولید قیرهای امولسیونی حفاظتی + فیلم

مریم خسروی سرشت مدیرعامل شرکت راییکا راه گستر در گفتگو با خبرنگار کارآفرینی خبرگزاری کارآفرین، با اشاره به اینکه این شرکت افتخار نمایندگی اولین امولسیفایرها و ضدعریان شدگی آسفالت ایران را دارد، اظهار کرد: شرکت راییکا راه گستر، توانسته برخی محصولات و مواد اولیه که در سال های گذشته از سوی تولیدکننده های صنعت قیر و آسفالت وارد کشور می شد را در بهترین شرایط ممکن تولید و در اختیار آنان قرار دهد.

وی با بیان اینکه شرکت راییکا راه گستر تولیدکننده انواع امولسیون های تخصصی است، افزود: در حال حاضر این شرکت طلایه دار تولید قیرهای امولسیونی حفاظتی بخصوص قیر امولسیونی میکروسوفیسینگ است که برای مرمت آسفالت فرسوده مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت راییکا راه گستر ادامه داد: بجای اینکه برای ترمیم آسفالت گرم که از چندین لایه تشکیل شده، هزینه گزافی صرف شود، می توان با یک لایه آسفالت حفاظتی میکروسوفیسینگ که ضخامتی یک سانتی دارد، از جاده ها و راه ها حفاظت کرد و اینگونه از هدررفت بودجه های هنگفت در این بخش جلوگیری کرد.

وی تصریح کرد: راییکا راه گستر به دنبال این است محصولی ارائه کند که دوام و پایداری مطلوبی داشته باشد و اگر قرار است آسفالت جاده ها زیر بار ترافیک و بارندگی دچار مشکل شود، تا جای ممکن با افزودنی و نحوه اجرای سلامت و هم تراز با استانداردهای روز دنیا دوام آن را به حداکثر برساند و عمر مفید جاده های آسفالته را افزایش دهد و شرایطی ایجاد کند که بودجه مربوط به این بخش صرف آبادانی کشور شود.

خسروی سرشت با اشاره به اینکه این شرکت از سال ۱۳۸۹ در زمینه تولید و توزیع انواع قیرهای امولسیونی در کشور شروع به فعالیت کرده است، خاطرنشان کرد: از زمان شروع به کار شرکت تا کنون، هیچ حمایتی از سوی ارگان ها دریافت نکردیم و این مسئله برای کارآفرینان بسیار غم انگیز است.

وی یادآور شد: در فصول گرم سال که عمدتا فعالیت های روسازی آسفالت انجام می گیرد و پیک کاری شرکت های فعال در این زمینه است، در بخش های کارخانه، دفتر مرکزی و حمل و نقل محصولات، بیش از ۱۰۰ نفر در این شرکت فعالیت دارند.

مدیرعامل شرکت راییکا راه گستر تاکید کرد: شرکت راییکا راه گستر به دنبال توسعه و گسترش کسب و کار خود در کنار ایجاد اشتغال برای هموطنانمان است و امیدواریم در این بخش حمایت های لازم از کارآفرینان صورت گیرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها