طبق بررسی ها، امروز (۱۱ دی ماه) قیمت خودرو در بازار آزاد با نوسان همراه بود.

قیمت خودرو در ۱۱ دی ۱۴۰۱ +جدول

به گزارش کارآفرین نیوز، در بازار آزاد خودروهای داخلی پراید ۱۱۱ با افزایش ۱۰ میلیون تومانی در مقایسه با روز گذشته به قیمت ۲۷۳ میلیون تومان و پراید ۱۳۱ با افزایش ۹ میلیون تومانی به قیمت ۲۵۹ میلیون تومان معامله شد.

در این روز، تیبا صندوق دار با افزایش ۹ میلیون تومانی به قیمت ۲۹۰ میلیون تومان، ساینا EX با کاهش ۶ میلیون تومانی به قیمت ۲۹۶ میلیون تومان،‌ کوییک دنده‌ای با کاهش ۱۶ میلیون تومانی به قیمت ۲۸۷ میلیون تومان و شاهین G با کاهش ۱۹ میلیون تومانی به قیمت ۵۲۱ میلیون تومان فروش رفت.

خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۴۵۱ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما با کاهش ۲ میلیون تومانی به قیمت ۵۹۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

پژو پارس اتوماتیک با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به قیمت ۶۴۰ میلیون تومان و تارا دنده‌ای با افزایش ۴ میلیون تومانی به قیمت ۶۰۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

قیمت خودرو

در بازار خودروهای خارجی کارکرده نیز لکسوس NX مدل ۲۰۱۵ به قیمت ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، بنز کلاس C مدل ۲۰۱۴ به قیمت ۵ میلیارد تومان و BMW سری ۵ سدان مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۶ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

کیا اپتیما مدل ۲۰۱۴ نیز به قیمت ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۶ به قیمت ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، نیسان جوک مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان فروخته شد.

خودروهای رنو داستر مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، سانگ یانگ تیوولی مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان، جک S۵ مدل ۱۴۰۱ به قیمت ۱ میلیارد و ۳۹۵ میلیون تومان و تیگو ۵ مدل ۱۳۹۶ به قیمت ۸۵۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت خودرو

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =