برخی منابع خبری، از تلاش شرکت پی‌پل برای ایجاد و عرضه استیبل کوین خود خبر داده‌اند.

تلاش پی‌پل برای ایجاد استیبل کوین

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از The Block، چهار منبع آگاه خبر داده‌اند که شایعاتی پیرامون توسعه یک استیبل کوین توسط پی پل به گوش می‌رسد. طبق اعلام این منابع، پی پل برای توسعه چنین ارزی، احتمالاً‌ با شرکتی ثالث همکاری خواهد کرد.

گفته می‌شود که اوا لبز (Ava Labs)، توسعه‌دهنده بلاک چین اولنچ، یکی از شرکت‌هایی است که پی پل برای توسعه استیبل کوین خود با آنها مذاکراتی را انجام داده است. هنوز مشخص نیست که پروتکل‌های دیگر هم در مذاکرات پی پل حاضر بوده‌اند یا نه.

یکی از منابع نزدیک به پی پل در ارتباط با پروژه پی پل گفت: به نظر می‌رسد که آنها بیش از آنکه به دنبال ساختن چیزی جدید برای خودشان باشند، می‌خواهند با یک استیبل کوین همکاری کنند؛ چراکه فکر می‌کنم در این صورت زودتر به بازار وارد می‌شوند و فکر می‌کنم که این موضوع دغدغه اصلی آنهاست.

مدت‌ها است که شایعاتی در مورد جاه‌طلبی‌های پی پل منتشر می‌شود. یکی دیگر از منابع آگاه از این خبر به‌عنوان «رازی که همه می‌دانند» یاد کرد.

پاییز سال گذشته، پی پل اعلام کرد که کاربرانش می‌توانند رمزارزها را خریدوفروش کنند. این اتفاق پس از آن رخ داد که پی پل با استارت‌آپ پکسوس (Paxos) قرارداد همکاری امضا کرد. از آن زمان تا به حال، این شرکت فعالیت خود در حوزه رمزارزها را گسترده‌تر کرده است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =