مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲۳۵۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۷.۵ درصد بیشتر شده است.در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است.

سبزپوشی یکدست ارزهای دیجیتالی

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، با افزایش احساس نیاز به آمارها و تحلیل های دقیق از عملکرد بازار ارزهای دیجیتالی قرار است دو شاخص اس اند پی بیت کوین و اس اند پی اتریوم عملکرد ارزهای دیجیتالی اتریوم و بیتکوین و همچنین ارزهای دیجیتالی متکی به آن ها را اندازه گیری کند.همه ارزهای مهم دیجیتالی صعودی شدند.

قرار است در شاخص های ارایه شده، عملکرد بیش از ۵۵۰ ارز دیجیتالی که بیشترین حجم و میزان معاملات را دارند اندازه گیری و ارایه شوند. نوسانات شدید ارزهای دیجیتالی کماکان ادامه دارد و همین مساله باعث زیان دیدن بخش قابل توجهی از معامله گران تازه کار شده است.

ارز دوج کوین که یکی از پرنوسان ترین ارزهای بازار محسوب می شود با عبور از ۰.۵ دلار و ثبت رکورد تاریخی جدید، به چهارمین ارز دیجیتالی بزرگ جهان تبدیل شد.

جامعه معامله گران دوج کوین که به ارتش دوج کوین معروف هستند امیدوارند تا با عبور قیمت این ارز یک دلار، این ارز را وارد فاز جدیدی کنند.  

در یک رویداد بسیار با اهمیت، شرکت ویزا کارد که یکی از دو شرکت بزرگ پرداخت های بین المللی در جهان محسوب می شود اعلام کرد ۳۵ ارز دیجیتالی در مسیر پذیرش توسط ویزا برای استفاده به عنوان ابزار پرداخت و دریافت در نظر گرفته شده اند.

مدیرعامل این شرکت از بیت کوین و ارزهای دیجیتالی توسعه یافته شده توسط بانک های مرکزی به عنوان طلاهای دیجیتالی نام برده که یک پتانسیل بسیار بزرگ در آینده دارند.  

بیت‌کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.  

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتال (تا ساعت ۱۳ ظهر به وقت شرقی به وقت آمریکا)؛ این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

نام قیمت(به دلار) درصد تغییرات قیمتی24ساعت گذشته تغییرات قیمتی یک هفته اخیر
بیت کوین ۵۷ هزار و ۲۹۲.۶۲ ۴.۹۴ درصد افزایش ۵.۱۲ درصد افزایش
اتریوم ۳۴۱۸.۸۵ ۱.۲۴ درصد افزایش ۲۵.۳۹ درصد افزایش
بایننس کوین ۶۴۶.۱۱ ۲.۲۷ درصد افزایش ۱۶.۱۵ درصد افزایش
دوج کوین ۰.۶۲۷ ۱۵.۶۶ درصد افزایش ۹۶.۹۴ درصد افزایش
ریپل ۱.۴۲ ۱۰.۷۲ درصد افزایش ۱۶.۹۴ درصد افزایش
تتر ۱.۰۰ ۰.۰۱ درصد افزایش ۰.۰۱ درصد کاهش
کاردانو ۱.۴۲ ۷.۹۱ درصد افزایش ۹.۲ درصد افزایش
پولکا دوت ۳۸.۶۸ ۷.۳۲ درصد افزایش ۱۶.۵۹ درصد افزایش
بیتکوین کش ۱۳۴۴.۱۵ ۳۷ درصد افزایش ۴۲.۵۱ درصد افزایش
لایت کوین ۳۵۶.۲۸ ۱۶.۳۸ درصد افزایش ۳۸.۶۰ درصد افزایش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =