مجمع کارآفرینان ایران نخستین همایش «پیشران‌های اقتصادی؛ فرصتی برای توسعه ملی» را برگزار می‌کند و در کنار آن، همایش زنان کارآفرین اجتماعی ایران نیز برگزار خواهد شد.

نخستین همایش «پیشران‌های اقتصادی» برگزار می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از روابط عمومی و مرکز اطلاع‌رسانی مجمع کارآفرینان ایران، برای نخستین بار همایش «پیشران های اقتصادی؛ فرصتی برای توسعه ملی» با همکاری مؤسسه عالی آموزش وپژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی و وزارت صمت برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این همایش، روشنگری و تببین جایگاه و نقش پیشران‌های اقتصادی در توسعه ملی و اقتصاد کشور است، این همایش در دو نوبت طی روزهای ۳۰ بهمن و ۲ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

همچنین برگزاری همایش «زنان کارآفرین اجتماعی ایران» به همت مجمع کارآفرینان ایران، از دیگر اقدامات بزرگداشت هفته ملی کارآفرینی خواهد بود. این همایش در تاریخ یکم اسفندماه با حضور بانوان کارآفرین اجتماعی کشور برگزار خواهد شد.

رونمایی از مجموعه پوسترهای گرافیکی پیشران‌های اقتصادی نیز از جمله اقداماتی است که در راستای ادبیات‌سازی و اشاعه فرهنگ کارآفرینی در هفته ملی کارآفرینی صورت خواهد گرفت. این اثر هنری در قالب مجموعه پوسترهایی با موضوع کارآفرینی و اهمیت نقش پیشران‌های اقتصادی با حضور مقامات و فعالان این عرصه رونمایی خواهد شد.

با توجه به اهمیت نقش پیشران‌های اقتصادی در توسعه صنعت و اقتصاد کشور و لزوم نگاهی ویژه به این حوزه، مجمع کارآفرینان ایران با تهیه و رونمایی مستند «یک تجربه موفق» در نظر دارد تا با استفاده از تجربیات موفق سایر کشورها در حوزه پیشران‌ها و کارآفرینی، راه‌حلی نوین را پیش‌روی تصمیم‌گیران و مسئولان در کشور قرار دهد.

نخستین همایش «پیشران‌های اقتصادی» برگزار می‌شود

برگزاری دوره «آموزش خبرنگاری اقتصاد و صنعت» با همکاری مجمع کارآفرینان ایران و دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران با هدف تبیین گفتمان پیشران‌های اقتصادی از طریق رسانه‌ها، آگاهی‌افزایی اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران اقتصادی در حوزه پیشران‌ها، و پرورش نیروی کارآمد و ماهر و علمی برای رسانه‌های رسمی را می‌توان از دیگر اقدامات مجمع در این هفته عنوان کرد، ثبت نام این دوره نیز از هفته ملی کارآفرینی آغاز خواهد شد.

رونمایی از مجموعه «سیگما» که مجموعه گفتگویی با اساتید اقتصادی و صنعتی دانشگاه های کشور است را می‌توان یکی دیگر از فعالیت‌های مجمع کارآفرینان ایران به مناسبت گرامیداشت هفته ملی کارآفرینی عنوان کرد. این مجموعه که در راستای ادبیات‌سازی و اشاعه مفاهیم مربوط به حوزه پیشران‌های اقتصاد مولد و کارآفرینی است، می‌تواند راهگشای فعالان این عرصه و گامی در جهت روشنگری فعالیت‌های پیشران‌ها در اقتصاد و توسعه صنعتی کشور باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =