پنج استارتاپ‌ فینالیست حوزه موبایل و اپلیکیشن‌های موبایلی پیش از آغاز کنگره جهانی موبایل مشخص شدند که استارتاپ‌هایی از کشورهای هلند، دانمارک، آمریکا، اسپانیا و انگلیس هستند.

 فینالیست‌های استارتاپی کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۳مشخص شدند

به گزارش کارآفرین نیوز، روزشماری برای آغاز رویداد جهانی موبایل ۲۰۲۳ (MWS۲۰۲۳) در بارسلون به دو روز رسید. آغاز هفته میلادی که در راه است می‌تواند برای علاقمندان به فناوری‌های تلفن همراه پر از شگفتی و کشف فناوری‌های جدیدی باشد که قرار است غول‌های فناوری یا شرکت‌های بیگ‌تِک و رقبای آنها در این گردهمایی ارائه کنند.

این روزها علاقمندان فناوری‌های جدید گوشی‌های هوشمند در انتظار ۲۷ فوریه (۸ اسفند) هستند تا با شرکت در این کنگره، از آخرین تلاش‌های فناوری‌محور شرکت‌های فعال در اکوسیستم جهانی گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های موبایلی در حوزه فین‌تک، ادتک، اینشورتک و غیره آگاه شوند.

به دلیل تداوم پاندمی، این همایش جهانی در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برگزار نشد اما در سال ۲۰۲۲ با استقبال فراوان روبرو شد و به نظر می‌رسد به‌رغم رکود در بازار جهانی موبایل باز هم علاقمندان فراوانی از سراسر جهان، خود را به این گردهمایی برسانند. این گردهمایی چند روزه را بزرگترین و تاثیرگذارترین رویداد در صنعت ارتباطات و اتصالات اینترنتی می‌خوانند.

در این همایش که شرکت کنندگانی از ۲۰۰ کشور و منطقه جغرافیایی در آن حضور خواهند داشت بیش از ۸۰ هزار نفر از علاقمندان شرکت خواهند کرد که براساس آمار ثبت‌نام، بیش از ۵۰ درصد آنان صاحب منصبان رده‌های مدیریتی شرکت‌های فناوری از جمله مدیران‌ بیگ‌تک‌ها هستند.

رویداد استارتاپی؛ محل تبدیل فرصت به کسب ‌و کار

یکی از ویژگی این همایش، رویداد استارتاپی ۴YFN است که بنیانگذاران (Founders) با سرمایه‌گذاران و تامین کنندگان بودجه (Funders) با هم دیدار می‌کنند؛ جایی که بسیاری از فرصت‌ها از دل این دیدارها به کسب و کارهای نوین و آتیه‌دار تبدیل شده‌اند.

این رویداد که جایزه‌ای با همین نام را در بطن خود دارد رقابت جهانی برترین استارتاپ‌های دیجیتال از سراسر دنیا است.

۵ فینالیست نهایی رویداد استارتاپی امسال عبارتند از: استارتاپ هلندی ایرسیژن (AirCision B.V)، دِف تاک (DeafTawk) از دانمارک، میکرو وِرس (Microverse) از آمریکا، پِی فلو (Payflow) از اسپانیا و آنمَند لایف (Unmanned Life) از انگلیس.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =