در سیزدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور، از پنج رئیس شعبه موفق بانک کارآفرین تقدیر شد.

تجلیل از روسای ۵شعبه موفق بانک کارآفرین

به گزارش کارآفرین نیوز، در گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور که از سوی موسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با حضور محمد طالبی، دبیرکل و فرشاد محمدپور، معاون اداری مالی و پیمان نوری، عضو شورای پول و اعتبار و رییس هیات انتظامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و فرشاد حیدری، رییس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شد، از روسای شعب موفق بانک کارآفرین تجلیل به‌عمل آمد.

در این مراسم که به رسم هر ساله انجام می‌شود از فرناز رجبی رییس شعبه مرکزی تهران، فاطمه تاجیک رییس شعبه دولت تهران، سارا اسدیان رییس شعبه میرداماد تهران، نسرین سیدی رییس شعبه عرفان تهران، عاطفه قدوسی رییس شعبه نفت شمالی، به‌عنوان روسای موفق شعب بانک کارآفرین تقدیر شد.

تجلیل از روسای ۵شعبه موفق بانک کارآفرین

همایش روسای موفق شعب بانک‌های کشور، به همت موسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با هدف تقویت بالندگی مدیران شعب بانک‌ها و مهارت‌های علمی و حرفه‌ای، تبادل تجربیات موفقیت‌آمیز و نیز تجلیل از زحمات و تلاش‌های روسای شبکه بانکی برگزار می‌شود.

این رویداد مهم با هدف قدردانی و تکریم روسای شعب برتر، ایجاد بستر و فرصت مناسب برای تعامل، مشارکت در دانش، انتقال تجربیات و تقویت مهارت‌های علمی برگزار می‌شود که سیزدهمین دوره آن با عنوان «مسئولیت‌های حقوقی روسای شعب» با حضور مدیران ارشد بانک‌های کشور برگزار شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =