هرچند که ارزهای دیجیتالی کماکان در حال ثبت رکوردهای جدیدی هستند اما اندرو بیلی- رییس بانک مرکزی انگلیس که یکی از منتقدان سرسخت آن ها نیز محسوب می شود کماکان معتقد است رمزارزها دارای هیچ ارزش ذاتی نیستند.

ارزهای دیجیتالی در استانه ۲.۵ تریلیون دلاری شدن!

به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، اندرو بیلی با بیان اینکه سقوط آزاد قیمت رمزارزها کاملا محتمل است، گفت: توصیه من به سرمایه گذاران این است که اگر می خواهند جایی سرمایه گذاری کنند که شاید تمام سرمایه گذاری آن ها نابود شود سراغ رمزارزها بروند.

با افزایش احساس نیاز به آمارها و تحلیل های دقیق از عملکرد بازار ارزهای دیجیتالی قرار است دو شاخص اس اند پی بیت کوین و اس اند پی اتریوم عملکرد ارزهای دیجیتالی اتریوم و بیت کوین و همچنین ارزهای دیجیتالی متکی به آن ها را اندازه گیری کند. قرار است در شاخص های ارایه شده، عملکرد بیش از ۵۵۰ ارز دیجیتالی که بیشترین حجم و میزان معاملات را دارند اندازه گیری و ارایه شوند.  

 نوسانات شدید ارزهای دیجیتالی کماکان ادامه دارد و همین مساله باعث زیان بخش قابل توجهی از معامله گران تازه کار شده است. ارز دوج کوین که یکی از پرنوسان ترین ارزهای بازار محسوب می شود با عبور از ۰.۵ دلار و ثبت رکورد تاریخی جدید، به چهارمین ارز دیجیتالی بزرگ جهان تبدیل شد. جامعه معامله گران دوج کوین که به ارتش دوج کوین معروف هستند امیدوارند تا با عبور قیمت این ارز یک دلار، این ارز را وارد فاز جدیدی کنند.  

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲۳۹۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۶۳ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.  

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتال (تا ساعت ۱۳ ظهر به وقت شرقی آمریکا)؛ این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

نام قیمت درصد تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته تغییرات قیمتی یک هفته اخیر
بیت کوین ۵۷ هزار و ۹۴۲.۹۲ ۳.۸ درصد افزایش ۱.۲۳ درصد افزایش
اتریوم ۳۵۱۷.۳۲ ۱.۸۵ درصد افزایش ۲۶.۲۳ درصد افزایش
بایننس کوین ۶۲۹.۱۳ ۰.۶۸ درصد کاهش ۰.۷۷ درصد افزایش
دوج کوین ۰.۶۲۷ ۷.۹۳ درصد افزایش ۹۴.۸۱ درصد افزایش
ریپل ۱.۶ ۰.۲۴ درصد افزایش ۱.۱۹ درصد افزایش
تتر ۱.۰۰ ۰.۰۳ درصد افزایش ۰.۰۲ درصد کاهش
کاردانو ۱.۶۵ ۵.۳۸ درصد افزایش ۲۱.۶۳ درصد افزایش
پولکا دوت ۴۱.۰۵ ۰.۰۸ درصد افزایش ۱۳.۹۴ درصد افزایش
بیتکوین کش ۱۳۴۸.۵۱ ۵.۸ درصد کاهش ۳۴.۴۸ درصد افزایش
لایت کوین ۳۴۶.۳۲ ۳.۵۶ درصد افزایش ۲۸.۰۲ درصد افزایش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =