یک فعال بازار طلا و سکه گفت: در حال حاضر حباب سکه در محدوده ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قرار دارد که به دلیل افزایش تقاضا، به نسبت اول هفته حدود ۲ میلیون تومان افزایش داشته است.

افزایش ۲ میلیون تومانی حباب سکه در یک هفته

محمد کشتی‌آرای در گفتگو با کارآفرین نیوز، در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه تصریح کرد: امروز، قیمت جهانی طلا به نسبت روز گذشته تغییراتی نداشته است.

وی افزود: البته در طول این هفته، قیمت جهانی طلا سیر صعودی داشته و با افزایش همراه بوده است.

این کارشناس و فعال بازار طلا و سکه ادامه داد: اوایل هفته قیمت هر انس طلا ۱.۸۷۴ دلار بوده و اکنون به ۱.۹۰۵ دلار رسیده که نشان‌دهنده افزایش ۳۱ دلاری نرخ آن است.

وی گفت: طی این هفته، نرخ ارز تغییرات اندکی داشت با این حال تغییرات قیمت جهانی در کنار افزایش تقاضا باعث شده قیمت انواع طلا و سکه در بازار رشد پیدا کند.

افزایش ۲ میلیون تومانی حباب سکه در یک هفته

کشتی‌آرای با اشاره به وضعیت قیمت‌ها در بازار طلا و سکه افزود: در روز جاری هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۹ میلیون تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان قیمت خورد.

این فعال بازار طلا و سکه اضافه کرد: در حال حاضر حباب سکه در محدوده ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قرار دارد که به دلیل افزایش تقاضا، به نسبت اول هفته جاری حدود ۲ میلیون تومان افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود هفته آینده قیمت‌ها در همین محدوده باقی بماند و تغییر چندانی را شاهد نباشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =