مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: تا ۹ ماه دیگر ۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام راه‌اندازی می‌شود که نوید جهش و رونق تولید می‌دهد.

۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام تا ۹ ماه دیگر راه‌اندازی می‌شود

به گزارش کارآفرین نیوز ، صابر پرنیان با اشاره به سفر روز گذشته وزیر صمت به شهرستان های جنوب شرق تهران اظهار کرد: بازدید از سه واحد صنعتی فعال، یک واحد صنعتی تعطیل و افتتاح و کلنگ زنی دو واحد صنعتی از مهم‌ترین برنامه‌های سفر وزیر صمت به قرچک و پیشوا بود.

وی با اشاره به ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در واحد صنعتی تعطیل شده در پیشوا، گفت: این مجموعه می‌تواند علاوه بر اشتغالزایی حدود ۴۰۰ نفر باعث فعال سازی ۱۰۰ کارگاه جدید شود و امیدواریم مشکل بانکی این مجموعه که در ستاد تسهیل استان حل نشده توسط مقام عالی وزارتخانه به نتیجه برسد و این مجموعه با بهترین تجهیزات و زیرساخت‌ها به چرخه تولید بازگردد.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران ادامه داد: با رفع موانع در همین منطقه در قالب توسعه شهرک‌ها، صدور پروانه بهره‌برداری شهرک‌های خصوصی در منطقه ورامین شاهد اشتغال قابل توجهی خواهیم بود.

پرنیان مطرح کرد: به منظور توسعه شهرک صنعتی پیشوا، ۱۵۰ هکتار زمین آماده سازی شده و به زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.  

وی افزود: همچنین  ۲۰۰ هکتار زمین به منظور توسعه شهرک صنعتی قرچک در نظر گرفته شده که به منظور توسعه فاز دوم در اختیار صاحبان صنایع قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران اظهار کرد: تا ۹ ماه دیگر ۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام راه‌اندازی می‌شود که نوید جهش و رونق تولید می‌دهد و با کمک و همراهی همه مسؤولان در پایان سال کارنامه قابل قبولی را در سال تولید، مانع زدایی‌ها و پشتیبانی‌ها به مردم ارائه می‌دهیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =