اشاره نکردن به دوج کوین در یک برنامه توسط ایلان ماسک باعث ریزش شدید این رمزارز شد و به همین دلیل دوج کوین نتوانست مقاومت ۰.۵ دلاری خود را حفظ کند

ایلان ماسک باعث ریزش دوج کوین شد

به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، پس از آن که اشاره نکردن به دوج کوین در یک برنامه توسط ایلان ماسک باعث ریزش شدید این رمزارز شد، بنیان گذار اسپیس ایکس و تسلا که از بزرگ ترین پشتیبانان دوج کوین محسوب می شود در توییتی نوشت: در سه ماهه نخست سال آینده یک فضاپیما به نام دوج-۱ توسط اسپیس ایکس به فضا پرتاب خواهد شد که پرداخت هزینه های آن با استفاده از دوج کوین امکان پذیر است. جزییات این برنامه در آینده مشخص می شود.  

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲۴۳۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.  

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتال (تا ساعت ۱۳ ظهر به وقت شرقی آمریکا)؛ این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

نام قیمت درصد تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته تغییرات قیمتی یک هفته اخیر
بیت کوین ۵۶ هزار و ۶۳۸.۷۳ ۱.۵۵ درصد کاهش ۱.۴۳ درصد کاهش
اتریوم ۴۱۳۰.۳۹ ۵.۷۶ درصد افزایش ۲۵.۵۴ درصد افزایش
بایننس کوین ۶۵۹.۴۰ ۰.۵۵ درصد کاهش ۱.۷۹ درصد کاهش
دوج کوین ۰.۴۵۵ ۱۸.۱۹ درصد کاهش ۱۸.۸۶ درصد افزایش
کاردانو ۱.۷۲ ۴.۸۴ درصد کاهش ۲۶.۱۷ درصد افزایش
تتر ۱.۰۰ ۰.۰۳ درصد افزایش ۰.۰۲ درصد کاهش
ریپل ۱.۴۹ ۱.۹۱ درصد کاهش ۴.۵۹ درصد کاهش
پولکا دوت ۳۸.۶۳ ۳.۴۹ درصد کاهش ۴.۶۸ درصد افزایش
بیت کوین کش ۱۴۲۱.۵۶ ۶.۹۹ درصد افزایش ۳۵.۵۷ درصد افزایش
لایت کوین ۳۸۱.۶۰ ۵.۱۳ درصد افزایش ۲۹.۵۵ درصد افزایش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.